Piller

Ofis içerisinde cihazların çalışmasını sağlayan ve en çok ihtiyaç duyulan malzemelerin başında piller ilk sırada yer almaktadır. Mouse, Hoparlör, Klavye ve daha pek çok farklı ürün pil yardımı ile çalışmaktadır. Sizlere uzun ömürlü ve ekonomik pil seçenekleri sunuyoruz. Sürekli olarak değiştirilmesi gereken pilleri tek tek almak yerine daha ekonomik olacak seçenekler ile sahip olarak ofis içerisinde anlık pil bitimlerine hızlı çözümler gerçekleştirerek işlerinizin aksamasını engelleyebilirsiniz.

Şarj Edilebilir Piller

Ofis ortamında sık sık tükenen pillere, şarj edilebilir piller ile çözüm üretebilirsiniz. Ofisinizde hem sizin, hem ofis ürünlerinizin, hem de çalışanlarınızın ürünlerinin pek çoğu piller ile çalışır iken tercih edilen ürünlere göre normal pil ve şarj edilebilir piller ile çalışmaktadır. Son dönemlerde şarj edilebilir piller hemen hemen tüm teknoloji ürünlerinde tercih edilmeye başlar iken sizde ofisinizin ihtiyacı olan şarj edilebilir pillere i10 Bilişim Çözümleri ile sahip olabilirsiniz.

Şarj Cihazları

Ofis ortamında tercih edilen teknoloji cihazlarında şarj edilebilir pil kullananlar için en önemli ihtiyaçlardan biri şarj cihazlarıdır. Tercih edilmekte olan şarj edilebilir pillerin bitmesi ile birlikte tekrar dolması ile ilgili zaman geçirmemek için hem birden fazla şarj edilebilir pil tercih edilir iken şarj cihazlarına sahip olarak sürekli pillerin dolu olmasını sağlayabilirsiniz. Sürekli pil alma ihtiyacından kurtaracak olan şarj edilebilir piller ve şarj cihazlarını sizlere kaliteli ve ekonomik olarak sunmaktayız.

Taşınabilir Güç Ürünleri

Yüzlerce farklı model ve tasarım ile sizlere sunduğumuz taşınabilir güç ürünleri ile elektronik cihazlarınızı her yerde kesintisiz olarak kullanmaya devam edeceksiniz. Cep telefonu, tablet, bilgisayar ve daha pek çok farklı elektrik ile çalışmakta olan cihazlarınızı dışarıda da kesintisiz olarak kullanmak istiyorsanız Power Bank ürünleri i10 Bilişim Çözümleri ile sizlerle buluşuyor. En ekonomik ve en güçlü modeller ile taşınabilir güç cihazınıza hemen sahip olabilir, yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Özel Piller

Sizlere i10 Bilişim Çözümleri olarak tüm özel pil ihtiyaçlarınızda destek sunuyoruz. Kullanmakta olduğunuz elektronik cihazların verimliliğini arttıracak ve kesintisiz olarak kullanmanızı sağlayacak olan özel pillere sahip olabilirsiniz. Ürünlerinizin daha uzun ömürlü ve sağlıklı çalışmasını sağlayacak olan özel piller için ürüne en uygun seçenekleri üretiyoruz. Tüm elektronik cihazlara uygun özel pil çözümleri sunar iken bunlara en uygun fiyat garantisi ile ulaşmanızı sağlıyoruz.