Yazıcı Tonerleri

Ofis içerisinde vazgeçilmez baskı aracı olarak yer almakta olan yazıcılar tonerler ile çalışmakta olan ürünlerdir. İşlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayan ve bilgisayar ortamında hazırlanan içeriğin yazdırma işleminde aracı olan yazıcılar tonerler içerisinde yer alan maddeler ile yazıya dökülmektedir. Sektörde onlarca farklı modelde yazıcı seçeneği bulunur iken i10 Bilişim Çözümleri olarak tüm yazıcılar için farklı ve ekonomik yazıcı tonerleri sunuyoruz.

Yazıcı Kartuşları

Sürekli olarak üretmeniz gereken evraklarınızı ofis içerisinde yazıcılar sayesinde kağıda dökebilirsiniz. Ofislerin vazgeçilmez baskı malzemeleri arasında yer almakta olan yazıcıların çalışması için pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Yazıcının modeline göre toner veya kartuş ile çalışan seçenekler bulunmaktadır. Eğer iş yerinizde kartuş ile çalışmakta olan bir yazıcı kullanmaktaysanız ve bittiğinde en ekonomik yazıcı kartuşlarına ulaşmak istiyorsanız i10 Bilişim Çözümleri olarak sizlere en iyi seçenekleri sunuyoruz.

Yazıcı Şeritleri

Bilgisayar ve diğer teknoloji ürünleri ile hazırladığınız içeriklerinizi kağıda dökmek için kullanılmakta olan yazıcıların içerisinde yer almakta olduğu Yazıcı Şeritleri bu görevi gerçekleştirmektedir. Aldığı komut ile hareket eden yazıcı şeritleri nota vuruşlu yazıcılarda kullanılır iken her zaman daha sağlıklı, uzun ömürlü ve hızlı olması ile tercih edilmektedir. Cihazınızda herhangi bir nedenden dolayı değiştirmekte olduğunuz yazıcı şeritleri en uygun fiyatlar ile i10 Bilişim Hizmetleri olarak sunuyoruz.

Fotokopi Tonerleri

Ofis içerisinde elinizdeki belgeleri çoğaltmak için kullanmakta olduğunuz fotokopi makineleri bu işlemi içerisinde yer almakta olan toner ile gerçekleştirmektedir. Siyah, sarı, mavi ve kırmızı renklerin kullanılarak oluşturulmakta olan belgeler bu tonlerlerin kağıda bıraktıkları püskürtmeler ile ortaya çıkar. Fotokopi makineniz için kullanmakta olduğunuz tonerlerin bitmesi durumunda ise sizlere en uygun ve ekonomik fotokopi tonerleri konusunda yardımcı oluyoruz.

Drum Üniteleri

Ofis ve iş yerlerinde daha ekonomik ve daha hızlı olması ile tercih edilen lazer yazıcılar içerisinde yer almakta olan drum ünitesi aracılığı ile dijital ortamdaki yazı ve şekilleri kağıda dökmektedir. Görüntü tamburu olarak da bilinen drum ünitesi yeşil, mavi ve mor renklere sahiptir. Kullanmakta olduğunuz lazer yazıcıların drum ünitesi bozulması veya farklı nedenler ile çalışmaması durumunda sizlere kullanmakta olduğunuz lazer yazıcınız için en uygun ürünü temin ediyoruz.

Toner Tozları

Toner Tozları ofis içerisinde tercih edilen lazer yazıcı ve fotokopi makinelerinde kullanılmakta olan ürünlerdir. 30 farklı kimyasal bileşen ile oluşmakta olan toner tozları cihazların içerisine özel bölmeler sayesinde yerleştirilir iken toner fiyatlarına göre daha uygun olmasından ve toner kullanımı mümkün olmayan cihazlarda kullanılmaktadır. Toner tozları ile çalışan yazıcı ve fotokopi cihazlarına sahipseniz i10 Bilişim Çözümleri olarak sizlere ekonomik olarak en iyi seçenekleri sunuyoruz.

Toner Yedek Parça

Ofislerin en çok kullanılan araçları olan yazıcılar, tarayıcılar ve fotokopi makineleri toner ile ilgili belgelerin yazıya dökülmesini sağlamaktadır. Bu yüzden çok sık kullanılan tonerler belirli bir süreden sonra sorunlar ortaya çıkartmaktadır. Bozulan toner için yenisini almak yerine parça değişimini gerçekleştirerek daha ekonomik bir şekilde sorunları giderebilirsiniz. Sizlere bu konuda tüm marka ve modellere uygun toner yedek parça seçeneklerini en uygun fiyatlar ile sunuyoruz.