Kurumsal Bakım Anlaşması

Ofis ve iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz tüm elektronik cihazlar için düzenli olarak gerçekleştirilecek olan bakım anlaşmaları ile sizlerin yanınızdayız. En iyi ve en ekonomik kurumsal bakım anlaşması içerisinde tüm alanlarda gerçekleştireceğimiz tüm işlemlerde cihazlarınızın bakımları yapılmakta, uzun ömürlü çalışması sağlanmaktadır. Kaliteli ve güvenilir olarak sunulacak olan bakım çalışmalarının tamamı alanında profesyonel uzmanlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Yapısal Kablolama Hizmetleri

İş yerinizde kullanmakta olduğunuz tüm cihazlar için gerekli olan veri ve enerji iletimi yapısal kablolama hizmetlerimiz ile en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir. Tüm sistemlerin tek bir çatı altında toplanabilmesi ve tek bir alan içerisinde yönetilebilmesini sağlamakta olan yapısal kablolama gerekli çalışmalarının tamamlanmasından sonra sorunsuz olarak ilerde genişletme imkanı sunar. Network problemlerinin tamamını ortadan kaldıracak ve oluşabilecek problemlerde hızlı çözüm sunacak olan yapısal kablolama hizmetimizi en uygun fiyat garantisi ile sizlere sunuyoruz.

Güvenlik Hizmetleri

Ofisinizin iç ve dış güvenliğini sağlayacak tüm çalışmaları sizlere kurumsal bir şekilde sağlamaktayız. Kurumsal olarak gerçekleştirilecek olan çalışmalar ile gerek iş yeri güvenliği sağlamak adına, gerekse de ofis içerisindeki güvenlik işlemlerinin sağlanmasında sizlere destek oluyoruz. Güvenlik hizmetlerinde gerekli ekipmanların kurulumu, sorunsuz çalışması için gerekli takiplerin yapılması ve yönlendirme işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Her alanda sağladığımız güvenlik hizmetleri ile gözünüz arkada kalmayacak.

Personel Takip Hizmetleri

İş yerinizde iş aksamalarını önlemek, verimli çalışılmasını sağlamak ve gerekli takip işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak için sizlerle birlikteyiz. Personellerin gerek iş durumlarını takip ediyor, gerekse de işe geliş-gidiş takiplerini gerçekleştiriyoruz. Ofis içerisinde daha verimli bir çalışma ortamı oluşturmak için gerçekleştireceğimiz işlemler ile personel takip hizmetlerinden faydalanarak bulunmadığınız ortamlarda sorunsuz olarak iş akışını takip edebilirsiniz. İlgili raporlama seçenekleri ile gerçekleştireceğimiz personel takip hizmetleri ile sizleri ve işlerinizi bir adım öteye taşıyoruz.

Baskı Çözümleri

Ofis içerisinde ihtiyaç duyulan baskı seçenekleri gerek yazıcılar, gerekse de fotokopi cihazları ile giderilir iken mevcutta gerçekleştiremediğiniz baskı çözümleri ile sizler buluşuyoruz. Şirketinizin ihtiyacı olan tüm baskı işlemlerini sizler için en iyi kalite ve en uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz. Müşterileriniz için hazırlanacak olan baskılı ürünleri sunmak için gerekli çalışmaları gerçekleştirir iken sizleri bu baskı işlerindeki takip ve eksiklik işlemlerinden kurtarıyor ve sunacağımız çözümler ile verimliliği arttırıyoruz.