Güvenlik Kameraları

Hem iş yerleri, hem de ofisler için güvenliği sağlamanın temelinde kameralar yer alıyor. Güvenlik kameraları her açıdan hem gündüz, hem de gece alınan görüntüler ile oluşabilecek güvenlik sorunlarını ortadan kaldırmakta, hırsızlıkları caydırmakta ve daha sonradan görmek istediğiniz tüm olayları takip etmenizi sağlamaktadır. Sizde ofisinizin güvenliğini sağlamak ve aynı zamanda ofis çalışanlarınızı takip etmek için güvenlik kameralarını tercih edebilirsiniz. Güvenlik kamerası seçimi, montajı ve sonrası ile ilgili tüm çalışmaları gerçekleştiriyor ve müşterilerimize gelişmiş kontrol sistemleri kuruyoruz.

Kayıt Cihazları

Güvenlik sistemleri ofis içi ve ofis dışı vazgeçilmemesi gereken işlemlerdir. Gerek iş yerinizin güvenliğini sağlamak, gerekse de personellerinizi takip etmek için kullanabileceğiniz tüm güvenlik kameralarının aldıkları görüntüler kayıt cihazları ile sürekli olarak depolanmaktadır. Alınan görüntüler kayıt cihazları aracılığı ile disk içerisinde tutulur iken bu alanda i10 Bilişim Çözümleri sizlere en iyi teknolojiye sahip, herhangi bir sorun yaşatmayacak ve uzun yıllar kullanabileceğiniz çözümler sunuyor.

Network Ürünleri

Sunucu, ağ, yazılım, yazıcı, bilgisayar, modem başta olmak üzere tüm network ürünleri birden fazla kişinin bu cihazları ortak bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır. Teknolojinin en önemli parçaları arasında yer almakta olan network ürünlerini ofisinizin içerisinde yer verir iken en doğru seçeneğe karar vermek ve gerekli kurulum ile ayarların yapılmasını sağlamaktadır. Kullanılacak olan network ürünleri için öncelikle alan tespiti ve daha sonra gerekli donanımların tespit ve ayarları i10 Bilişim Çözümleri tarafından müşterilerimize en iyi şekilde sunulmaktadır.

CCTV Aksesuarları

Güvenlik sistemlerinin vazgeçilmezleri arasında yer almakta olan CCTV Aksesuarları özellikle iş yeri sahipleri tarafından kullanılması gereken parçalardır. CCTV, kapalı devre televizyon anlamını taşır iken bir yerde gerçekleşmekte olan görüntünün farklı bir alanda izlenmesini sağlamaktadır. İhtiyaç duyulan tüm CCTV Aksesuarlarını sizlere sunmakta olan i10 Bilişim Çözümleri ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri, kalite standartlarına uygun olarak hazırlayarak teslim etmektedir.

Yazılımlar

Güvenlik sistemlerinin çalışma prensipleri de yazılımlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Tıpkı bilgisayar ve diğer teknoloji ürünleri gibi aynı çalışma prensibi ile hareket etmekte olan güvenlik sistemleri için en uygun yazılımlar sizlere sunuluyor. Sürekli olarak gelişen yazılım teknolojisinde geride kalmamak ve güvenlik ürünlerinizi en iyi şekilde kullanmanızı sağlayacak olan güvenlik sistemi yazılımları ile müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.