All In One Bilgisayarlar

Ofis ortamında kullanacağınız bilgisayarınızın hızlı ve işlevsel olması ile birlikte daha düzenli bir görüntü sunmasını istiyorsanız All In One Bilgisayarlar tam size göre. Kasa ve diğer parçalara gerek kalmadan tüm bileşenlerini monitör içerisinde depolamakta olan All In One Bilgisayarlar sadece ek bir klavye ve Mouse ile kullanım kolaylığı sunuyor. Sizleri kablo karmaşasından kurtaracak olan All In One Bilgisayarlar masanızı derli toplu gösterecek şık bir görüntü ortaya çıkartacaktır.

Masaüstü Bilgisayarlar

Ofiste kullanmakta olduğunuz bilgisayarınız için en önemli veri performans ise doğru tercih masaüstü bilgisayarlar olacaktır. Masaüstü bilgisayar toplamak için gerek güncel teknolojileri takip etmek, gerekse de her markanın ürünlerini bir araya getirmek ve uyumluluklarını bilmek zordur. Sizler için i10 Bilişim Çözümleri olarak toplayacağımız masaüstü bilgisayarları gerekli performans testlerinden geçiriyor tam not aldıktan sonra teslim ediyoruz.

Dizüstü Bilgisayarlar

Ofiste, evde ve seyahat eder iken bilgisayarınızdan ayrılmamanız gerekiyor ise en doğru tercih dizüstü bilgisayarlar olacaktır. Üst düzey performans sağlayabilecek dizüstü bilgisayarları sizlerle buluşturuyor ve işlerinizin devamlılığını sağlıyoruz. Dilediğiniz yerde bilgisayarınızı kullanmanın rahatlığı ve huzurunu yaşar iken işlerinizde de aksamalar yaşamayacaksınız. Hız ve performans odaklı sunulmakta olan dizüstü bilgisayarlar ile nerede olursanız internet bağlantısını gerçekleştirebilir ve verilerinize ulaşarak istediğiniz tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayar Bileşenleri

Elektronik cihazlarda en iyisine sahip olmak istiyorsanız sürekli olarak teknolojiyi ve yeni ürünleri takip etmeniz gerekiyor. Elektronik cihazınız için gerek bozulan parçaları değiştirmek, gerekse de performans yükseltmek için i10 Bilişim Çözümleri sizlere bilgisayar bileşenleri sunuyor. Bu bilgisayar bileşenleri dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve all in one bilgisayar modellerinde parça değiştirme işlemlerinizi yapmanızı sağlamaktadır. Eğer performansınızı sürekli olarak en üst seviyede tutmak istiyorsanız bilgisayarlarınız için bu bileşenleri kullanabilirsiniz.

Bilgisayar Yazılımları

Bilgisayarların çalışma mantığı tamamen yazılımlar üzerine kuruludur. Herhangi bir yazılım olmadan tüm bilgisayarlar herhangi bir şekilde açılmaz iken metal parçalarına gücü veren yazılımlardır. Bilgisayarınız için ihtiyacı olan güvenlik yazılımları ile birlikte işlevsel yazılımların kurulması gerekmektedir. Korsan yazılım kullanımı gerek kısa, gerek uzun sürede bilgisayarınıza ve verilerinize zarar verecek iken orijinal yazılım kullanmak isteyenler için i10 Bilişim Çözümleri aradığınız tüm bilgisayar yazılımları için müşterilerine destek sunuyor.