Fotokopi Makinaları

Küçük ve büyük tüm işletmeler için ihtiyaç duyulan baskı çözümlerinin başında Fotokopi Makinaları gelmektedir. Gerek gün içerisinde dosyalarını çoğaltmak, gerekse de arşiv için gerekli kopyalama işlemlerinizi yapmak için sizlere yardımcı olmaktadır. Fotokopi Makinaları renkli ve siyah beyaz olarak işlem gerçekleştirebileceğiniz hızlı işlem fırsatı sunar iken aynı zamanda gelişmiş özellikleri ile sadece fotokopi çekmek için değil aynı zamanda tarama ve faks işlevlerini de görerek all in olarak ofisinizde yer alır.

Yazıcılar

Ofislerin vazgeçilmezi olan yazıcılar gün içerisinde hazırlanan dosyaların kağıda dökülmesini sağlamaktadır. Fotokopi makineleri var olan kağıt ürünlerinin kopyalanmasını sağlar iken sıfırdan üreteceğiniz belgeleri yaratmanızı yazıcılar sağlamaktadır. Şirket içerisinde özel bilgilerin hazırladığı evrakların matbu merkezlerine gönderilmesi sakıncalı olur iken bu işlemi bünyenizde pek çok farklı yazıcı modeli ile gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere i10 Bilişim Çözümleri olarak ekonomik, hızlı ve kalitesi ile sorun yaratmayacak en iyi yazılımcılara sahip olmanızı sağlamaktayız.

Yedek Parça

Ofis içerisinde kullanılan yazıcılar, fotokopi makineleri ve faks cihazları kullanım oranına göre belirli aralıklar ile yenilenmeleri gereken cihazlardır. Bu yenileme işlemlerini gerçekleştirir iken gerek kartuş, gerekse de bozulan parçalar ortaya çıkacaktır. Bu tür işlemlerde sıfırdan bir yazıcı, fotokopi makinesi veya faks cihazı almak yerine yedek parça değişimi gerçekleştirilmelidir. Sunacağımız zengin yedek parça ağı ile tüm cihazlar ile uyum içerisinde çalışmakta ve değerli müşterilerimize ekonomik çözümler üretmekteyiz.

Fax Makineleri

E-posta gönderimleri artık fax gönderilerinin yerini almış olsa da halen binlerce ve hatta milyonlarca özel veya kamu kurumu bu gönderim tarzını kullanmaktadır. Gerçekleştirmekte olduğunuz işiniz gereği sürekli olarak fax gönderip alıyorsanız i10 Bilişim Çözümleri sizlere bu alanda en iyi makineleri sunmaktadır. Elektronik cihaz seçiminde kalite, hız ve verimlilik alınması adına her zaman en iyilerini sunmak için çalışmakta ve müşterilerimize sorunsuz olarak cihazlarını teslim etmekteyiz.

Sarf Malzemeleri

Ofisinizin içerisinde pek çok farklı amaç ile kullanmakta olduğunuz baskı ürünleri çeşitli nedenlerden dolayı bozulabilir veya tükendiği için değiştirmeniz gereken malzemeler olabilir. Baskı çözümleri için kullanmakta olduğunuz tüm cihazlarda sürekli olarak değiştirilmesi gereken parçalar bulunmaktadır. Bu parçalar cihazın kullanımına göre belirli aralıklar ile yenilenmediği zaman maalesef işlem yapılamamaktadır. Toner ve baskı mürekkepleri iki temel baskı parçası olur iken bu sarf malzemelerini sizlere en iyilerini, en uygun fiyat ile sunuyoruz.

Yerinde Toner Dolumu

Ofis içerisinde en sık kullanılan ürünler olan fotokopi makineleri ve yazıcılarıdır. Bu baskı ürünlerinin sık sık tükenmekte olan tonerlerini farklı yerlere götürerek zaman kaybetmek istemiyor ve anında çözüm istiyorsanız i10 Bilişim Çözümleri olarak sizlere destek oluyoruz. Biten tonerlerinizi atarak yenilerini almak iş yeriniz için tekrar maliyet oluşturacağı için bunun yerine uzman ekibimiz ile iş yerinizi ziyaret ediyor ve toner dolum işlemini gerçekleştirerek sizlere ekonomik olarak da destek oluyoruz.